Golf

GOLF HOME   |   Sporting Zeleneč   |   Tour 2024

Golf

GOLF HOME   |   Sporting Zeleneč   |   Tour 2024

Přátelé, kamarádi, náhodní kolemjdoucí

Jako již tradičně chystáme na rok 2024 několik golfových turnajů. Nechceme dělat masové turnaje pro širokou veřejnost, ale menší turnaje pro kamarády a známé. Snažíme se, abychom nabídli prostor k vzájemnému setkávání, popovídání, pobavení, a to vše v souvislosti s golfovým turnajem. Stejně jako vloni budeme výsledky počítat do celoroční tour. A stejně jako všechny předchozí roky se budeme snažit pro vás vše připravit tak, abyste se cítili pohodlně.


Obrázek k turnajům 2024
 

Ani v letošním roce od nás nemůžete čekat nějaké zásadní změny.

Termíny turnajů

Zapište si do svých kalendářů a deníčků termíny na rok 2024. Může dojít k nějaké změně, ale aktuálně to je domluvené takhle:
 

Sporting golfová Tour 2024

Znovu budeme výsledky jednotlivých turnajů počítat do celkového ročního žebříčku. Letos se bude počítat 4 nejlepší výsledky z prvních 5 turnajů (Beřovice, Poděbrady, Lázně Bohdaneč, Česká Lípa, Grabštejn). Vyhlášení výsledků proběhne na posledním turnaji ve Mstěticích, který se do tour nezapočítává, protože se hraje mimo jiné jako mistrovství klubu. Další podrobnosti o tour najdete zde.

O co hrajeme

Pravidelně soutěžíme ve dvou kategoriích, Mistři a Machři. Až na mistrovství klubu hrajeme vždy na stablefordové body a cenami odměňujeme tři nejlepší hráče v každé kategorii. Dále vyhlašujeme Longest Drive (odděleně muži a ženy) a Nearest to the pin (společně).

Jako ceny budou opět připraveny lahve vína, případně další ceny pro radost.

Za kolik hrajeme

I nadále platí, že se snažíme nabídnout co nejvýhodnější ceny za hru. Startovné je vždy v základní výši 500 Kč.

Pokud máte na hřiště volný vstup v rámci klubu svého členství (kromě členství na jednotlivých hřištích asi především ČGK, Bestgolf, PragueGolfCard) nebo pokud máte slevový voucher, můžete ho čerpat. Na většině hřišť chtějí od hráčů v tom případě navíc poplatek 150Kč nebo 200Kč za zpracování výsledku, upřesnění na serveru ČGF v detailu turnaje.

V ceně startovného je svačina (voda + houska nebo bageta nebo tyčinka, ovoce apod.) + teplý oběd po hře (pokud to jde, tak výběr z více jídel) + organizace turnaje + ceny pro vítěze.

Kdy a kde se můžu přihlásit

Turnaje jsou výhradně určené pro zvané. Pořadatelé si vyhrazují právo odmítnout přihlášku hráče. Přihlašování je možné výhradně přes tyto webové stránky. Nechceme dělat otevřené turnaje, těch si najdete jistě řadu. Turnaje jsou sice vypsané na serveru ČGF, ale jako uzavřené a není se možné na ně přihlásit přihlásit přes servery teetime.cz nebo cgf.cz.

Přihlášky uzavíráme v poledne den před turnajem. Případné žádosti o složení flighti nebo povolení účasti kamarádů řeště prosím včas!

Pokud se po uzávěrce potřebujete odhlásit, opět nás prosím kontaktujte (SMS, mail, telefonát).

Turnaje 2023

Archiv informací o turnajích z roku 2023 najdete zde.

Turnaje 2022

Archiv informací o turnajích z roku 2022 najdete zde.

Turnaje 2021

Archiv informací o turnajích z roku 2021 najdete zde.

Turnaje 2020

Archiv informací o turnajích z roku 2020 najdete zde.

Turnaje 2019

Archiv informací o turnajích z roku 2019 najdete zde.

Turnaje 2018

Archiv informací o turnajích z roku 2018 najdete zde.

Turnaje 2017

Archiv informací o turnajích z roku 2017 najdete zde.

Turnaje 2016

Archiv informací o turnajích z roku 2016 najdete zde.

Turnaje 2015, 2014, ...

Archiv informací o turnajích z minulých let najdete zde.

 

 

 

 

Sporting Zeleneč, z.s. | Sídlo: Kopretinová 895, 250 91 Zeleneč.
email: info@sportingzelenec.cz | mobil: 604 230 769 | http://www.sportingzelenec.cz