Golf

GOLF HOME   |   Sporting Zeleneč   |   Tour 2024

Golf

GOLF HOME   |   Sporting Zeleneč   |   Tour 2024

Grabštejn, 31.08.2024 od 09:00

Přihláška na turnaj

Přihlásit se na turnaj není možné přes servery teetime nebo ČGF. Turnaj je uzavřený pouze pro naše kamarády a známé. Pokud se chcete přihlásit, musíte přes náš formulář. Jestli máte ve svém okolí další pohodáře, které byste chtěli do naší party přidat, budeme rádi. Předejte jim prosím odkaz na tyto stránky - http://golf.sportingzelenec.cz
Prosíme nové hráče (především tedy kamarády našich kamarádů), aby při přihlašování uvedli do poznámky ke komu patří.

Omlouváme se, ale pokud nepatříte mezi pozvané (a je jedno, jestli pořadatelem nebo některým z našich účastníků), pak se našeho turnaje nemůžete zúčastnit. Neděláme turnaje pro veřejnost, ale pro uzavřenou skupinu lidí. Věříme, že si najdete jiný turnaj ve vhodném termínu, kam si budete moct jít zahrát.

 
Turnaj:
Mailová adresa: *
Jméno: *
Příjmení: *
Registrační číslo ČGF:  POZOR! Od roku 2021 došlo ke změně čísla ČGF na 8 číslic
Aktuální HCP: (bude aktualizován před turnajem z ČGF)
Telefonní číslo:
Poznámka:
 
 

Pokud vám po přihlášení nepřišel mail s potvrzením, nebo se nevidíte v tabulce přihlášených hráčů, prosíme kontaktujte pořadatele. Mohlo dojít k chybě v zadání mailové adresy, nebo může být přihlášení blokováno. Po vyčerpání kapacity turnajů bude přihlašování znemožněno - zkuste nám v tom případě napsat nebo zavolat, nějak to zkusíme zařídit ;-)

Poplatky

Startovné pro všechny je ve výši 500Kč. Turnajové fee pro nás má hřiště za 1200Kč. Hráči s volnou hrou (ČGK, členové, předplacené karty) platí 150-200Kč poplatek hřišti za zpracování výsledků. V ceně startovného máme snídani, svačinu do bagu, oběd po hře, zpracování výsledků, ceny pro vítěze, organizaci turnaje. Úhrada je možná před začátkem turnaje na recepci hřiště. Ceny nevyzvednuté v den turnaje jsou po předchozí dohodě k vyzvednutí u organizátorů.

Seznam přihlášených hráčů a hráček

Zatím nejsou žádní přihlášení hráči na tento turnaj

Organizace hry

Hraje se 18 jamek podle platných Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF a Místních pravidel hřiště. Hraje se na úpravu HCP. Zařízení pro měření vzdáleností jsou povolena. Buggy povoleny nejsou, s výjimkou schválení soutěžním výborem ze zdravotních důvodů. Hraje se z odpališť dle handicapů jednotlivých hráčů, jak jsou doporučena vedením resortu. Pokud není uvedeno, muži HCP do 12.0 hrají z bílých, 12.1 - 54 ze žlutých. Ženy do HCP 12.0 z modrých, 12.1 - 54 z červených.

Podmínky účasti

Účastnit turnaje se mohou členové České golfové federace, s aktivním HCP, na základě registrace do turnaje u organizátorů. Turnajů se mohou zúčastnit i hráči s neaktivním HCP, avšak bez nároku na výhru a umístění. Podmínkou účasti je uhrazení poplatků před zahájením hry.

Na řadě hřišť máme předjednané ceny, ale může dojít k jejich změně. Nikdo neumí odhadnout, kam se posunou ceny za půl roku, zda nám nezdraží například oběd o 50 nebo 100Kč. Za to se omlouváme, ale neovlivníme to.

Pořadí v turnaji

Hraje se na stableford body, vítězí hráč s nejvyšším počtem bodů v dané kategorii. V případě shodného počtu bodů rozhoduje lepší výsledek na posledních 9,6,3 jamkách (podle vyhodnocení serveru ČGF). Prosíme v případě, že nemáte šanci uhrát žádné body, o zvednutí míčku, nedohrávání jamky a tím urychlení hry.

Složení flightů

Budeme se snažit vyhovět, pokud nám napíšete požadované složení flightu. Nicméně si vyhrazujeme možnost flighty změnit v případě potřeby. Požadavek na flight nám můžete napsat mailem na golf@sportingzelenec.cz nejpozději do 12:00 den před turnajem.

Ředitel soutěže a Soutěžní výbor

Ředitelem soutěže je Jan Veselý. Soutěžní výbor tvoří Jan Veselý, Jiří Jindra a Martin Záhumenský. V případě nejasností je nutné vše řešit s členy výboru před odevzdáním výsledků ke zpracování.


Sporting Zeleneč, z.s. | Sídlo: Kopretinová 895, 250 91 Zeleneč.
email: info@sportingzelenec.cz | mobil: 604 230 769 | http://www.sportingzelenec.cz