Milujeme Itálii

Golf Digest

Obchod all4golf.cz Zabezpečení domů i nebytových prostor

Mladá BoleslavMladá Boleslav, 14.10.2017

Děkujeme všem za účast. Blahopřejeme mistrovi za rok 2017, kterým se stal Martin Grňa. Těšíme se na setkání na turnajích příští rok, o kterých vás budeme včas informovat. Hezký závěr roku 2017 přejí všichni ze Sportingu Zeleneč.

Výsledky turnaje

V kategorii Mistři (0-17,4) stupně vítězů obsadili Mirek Kaplan, Pavla Orlovská a Martin Grňa.
Jan Veselý a Martin Záhumenský hrají bez nároku na umístění v jednotlivých turnajích.

Podrobné výsledky této kategorie najdete zde.

13VLASÁK Michal22

Blahopřejeme vítězům kategorie Machři, kde byli nejlepší Alena Součková, Martina Kaplanová a Milan Schmiedt.

13JINDRA Jiří28

Vložené soutěže ovládli Lukáš Schovánek (Longest drive muži), Gabča Cimburková (Longest drive ženy) a Daniela Kurková (Nearest to the pin).

Kopyto dne získala Daniela za hru cizím míčem. Mimořádně jsme vyhlašovali i kopýtko dne, které získal Michal Vlasák za nejnižší počet získaných bodů

Open Mistrovství Sportingu Zeleneč

Dnešní turnaj se hrál zároveň jako otevřené mistrovství klubu na rány bez vyrovnání. Tentokrát vítěz Martin Grňa přišel hned v prvním flightu a nedal nikomu šanci. Přestože bylo vypískováno a grýny se nedaly považovat za jednoduché, nezahrál ani jeden třípat a do klubovny donesl skvělých 79 ran.