Obchod all4golf.cz Zabezpečení domů i nebytových prostor

TerezínTerezín, 9.9.2017

Děkujeme všem za účast a těšíme se na setkání zase v České Lípě 30.září.

Výsledky turnaje

V kategorii Mistři (0-24) stupně vítězů obsadili Jan Košťálek, Pepík Hrabánek a Karel Jarolímek.
Jan Veselý a Martin Záhumenský hrají bez nároku na umístění v jednotlivých turnajích.

Podrobné výsledky této kategorie najdete zde.

14MACHKOVÁ Jana16

Blahopřejeme vítězům kategorie Machři, kde byli nejlepší Michal Vlasák s neuvěřitelnými 47 stablefordovými body, Jirka Klíma (43 bodů dneska stačilo jen na druhé místo) a Daniela Kurková.

12Součková Alena24

Vložené soutěže ovládli Mirek Kaplan (Longest drive muži), Jana Šťastná (Longest drive ženy) a Jan Košťálek (Nearest to the pin).

Kopyto dne získala Jana Šťastná (dříve Machková), které ale výhra vůbec nevadila, naopak měla z head coverů velkou radost.

Fotografie z turnaje jsou k dispozici zde. Autorkou je Jitka Vlasáková, které tímto děkujeme.

Sporting Zeleneč, z.s. | Sídlo: Kopretinová 895, 250 91 Zeleneč.