Obchod all4golf.cz Zabezpečení domů i nebytových prostor

MalevilMalevil, 25.6.2017

Děkujeme všem za účast a těšíme se na setkání zase v Terezíně 9.září.

Výsledky turnaje

V kategorii Mistři (0-24) stupně vítězů obsadili Tomáš Vlasák, Silva Nácovská a Mirek Kaplan.
Jan Veselý a Martin Záhumenský hrají bez nároku na umístění v jednotlivých turnajích.

Podrobné výsledky této kategorie najdete zde.

9BEČVÁŘ Štěpán25

Blahopřejeme vítězům kategorie Machři, kde byli nejlepší Pepa Hrabánek, Jirka Klíma a Pepa Verner.

8JINDRA Jiří23

Vložené soutěže ovládli Tomáš Vlasák (Longest drive muži i Nearest to the pin) a Eva Hrabánková (Longest drive ženy).

Kopyto dne podruhé vyhrál Štěpán Bečvář, tentokrát za povedený drajv, který poslal až na střechu domu daleko mimo fervej (neviděl jsem, prý to byla neskutečně zatažená rána).

Fotografie z turnaje jsou k dispozici zde. Autorkou je Jitka Vlasáková, které tímto děkujeme.

Sporting Zeleneč, z.s. | Sídlo: Kopretinová 895, 250 91 Zeleneč.