GOLF HOME   |   Sporting Zeleneč   |   Partneři

Naši partneři

nonsolonero.cz Časopis ForGolf.cz Golfový portál GOLFee.cz

BenátkyBenátky nad Jizerou, 11.10.2015

Turnaje se zúčastnilo 23 hráčů v našich dvou obvyklých kategoriích Mistři a Machři. Navíc máme nového mistra klubu, kterým se stal Vlastimil Kaplan. Bohužel celý den foukal silný vítr, který velmi ovlivnil výsledky, přesto byly vidět některé skvélé výkony v kategorii Machrů.

Výsledky turnaje

Součástí turnaje bylo mistrovství klubu ve hře na rány s plným vyrovnáním handicapů. Poprvé v historii se stalo, že dva hráči zahráli shodný výsledek a o pořadí rozhodoval server ČGF, resp. lepší výsledek zahraný na druhé devítce.

Podrobné výsledky této kategorie najdete zde. V tabulce jsou uvedeni pouze hráči, kteří neškrtli ani jednu jamku.

17Berčík Čestmír107

Blahopřejeme vítězům kategorie Mistři, kde stupně vítězů obsadili Ladislav Cvrkal za 31 bodů, Petr Břicháček za 30 bodů a Dan Špaček za 30 bodů.

Podrobné výsledky této kategorie najdete zde.

11Vlasák Tomáš17

Blahopřejeme samozřejmě i vítězům kategorie Machři, kde byli nejlepší Petr Mareš se 44 body, Adam Vlček se 42 body a Vlastimil Kaplan se 37 body.

12Pelcová Dana12

Vložené soutěže ovládli Jiří Machka (Longest drive muži), Eva Zimolová (Longest drive ženy) a Vlastimil Kaplan (Nearest to the pin)

Fotografie z turnaje jsou k dispozici zde. Pokud byste chtěli nějakou fotku ve vyšším rozlišení, napište prosím. Autorem fotografií je David Záhumenský, kterému tímto děkujeme.

Sporting Zeleneč, občanské sdružení | Sídlo sdružení: Kopretinová 895, 250 91 Zeleneč.