GOLF HOME   |   Sporting Zeleneč   |   Partneři

Naši partneři

nonsolonero.cz Časopis ForGolf.cz Golfový portál GOLFee.cz

MalevilMalevil, 23.05.2015

V sobotu 23.5.2015 jsme za krásného počasí odehráli druhý z naší série golfových turnajů. Přestože se předpovědi počasí v týdnu tvářily výhrůžně, všech 22 hráčů si užívalo nádherného slunného dne. Navíc jsme si mohli díky společnosti Nonsolonero pochutnat na vínečku a kávičce během ochutnávek mezi jamkami 10 a 18, čehož drtivá většina hráčů s chutí využila.

V našich dvou obvyklých kategoriích Mistři a Machři jsme viděli některé zajímavé výsledky. Za speciální zmínku stojí všichni, kteří dnes zlepšili svůj handicap: Jitka Machková uhrála 43 bodů. Adam Vlček jen před pár dny získal osvědčení ke hře a hned uhrál 40 bodů. A nakonec Jakub Mazura v mistrovské kategorii zvítězil s výsledkem také 40 bodů.

Děkujeme všem účastníkům, že přispěli k udržování dobrého tempa hry.

Výsledky turnaje

Blahopřejeme vítězům kategorie Mistři, kde stupně vítězů obsadili Jakub Mazura za 40 bodů, Michal Vlasák za 36 bodů a David Kurtz také za 36 bodů.

Podrobné výsledky této kategorie najdete zde.

10Houdek Dušan--

Blahopřejeme samozřejmě i vítězům kategorie Machři, kde byli nejlepší Jitka Machková se 43 body, Adam Vlček se 40 body a Tomáš Vlasák se 34 body.