Golf

GOLF HOME   |   Sporting Zeleneč   |   Partneři

Naši partneři

nonsolonero.cz Časopis ForGolf.cz Golfový portál GOLFee.cz

CZ GOLFÚstí nad Labem, 19.04.2015

V neděli 19.4.2015 jsme se konečně dočkali a za krásného jarního dne odstartovali první z naší série golfových turnajů. Od časného rána na hřiště Terasy Ústí nad Labem svítilo slunce, které nás po celou dobu turnaje neopustilo. V kombinaci s dobře připraveným hřištěm, které většina z nás hrála poprvé, jsme si všichni výborně zahráli.

Hřiště budilo respekt zejména v první části, kdy šest z devíti jamek se hrálo u jezera (případně přes něj nebo i do něj). Ani zajímavě modelované greeny nenechaly nikoho chladným, k ne zrovna jednoduchému puttování přispělo i navrtání jamek. Příjemné posezení na terase klubovny s dobrým obědem ale dostatečně nahradilo občasné trápení na krásném a zajímavém hřišti.

Po několika "odhláškách" se nás nakonec sešlo 19 hrajících a obsadili jsme 6 flightů. Jak jsme už avizovali předem, kromě již klasických dvou kategorií "mistři" (11 účastníků s HCP do 20) a "machři" (8 golfistů s HCP 20,1+) jsme připravili dvě vložené soutěže - nearest to pin na jamce č. 6 a longest drive na jamce č. 8. Pro vítěze všech disciplín byly připraveny nové skleněné trofeje, které doplnily hodnotné ceny od našich partnerů (společnost Nonsolonero a časopis Forgolf ). Dobré víno, něco sladkého na zub, stejně tak i kosmetika byla určitě dobrým doplňkem trofejí, připomínajících svým majitelům úspěšnou hru.

V kategorii mistrů k vítězství tentokrát stačilo 34 stablefordů a ke zlepšení HCP po turnaji u nikoho nedošlo. V kategorii machrů jsme se dočkali hned třech výsledků nad 36 "stablů" a tedy i zlepšení (Tomáš Vlasák uhrál 38 STB, Daniela Kurková 37 STB a Jiří Jindra 40 STB - protože měl neaktivní HCP, nebyl zahrnut do pořadí). A protože šlo o 1. turnaj naší letošní série, spousta hráčů nebyla po zimě ještě pořádně rozhýbaná, tak si nikdo svůj hendikep nezhoršil.

Výsledky turnaje

Blahopřejeme vítězům kategorie Mistři, kde stupně vítězů obsadili Michal Vlasák, Dan Špaček a Jiří Machka. Podrobné výsledky této kategorie najdete zde.

Blahopřejeme samozřejmě i vítězům kategorie Machři, kde byli nejlepší Tomáš Vlasák, Daniela Kurková a Čestmír Berčík. Podrobné výsledky této kategorie najdete zde.

Vložené soutěže ovládli Michal Vlasák (Longest drive muži) a Michaela Záhumenská (Longest drive ženy i Nearest to the pin)

Fotografie z turnaje jsou k dispozici zde. Pokud byste chtěli nějakou fotku ve vyšším rozlišení, napište prosím. O fotodokumentaci se tentokrát starali Martin a David Záhumenští.

 

 

Sporting Zeleneč, občanské sdružení | Sídlo sdružení: Kopretinová 895, 250 91 Zeleneč.
email: info@sportingzelenec.cz | mobil: 604 230 769 | http://www.sportingzelenec.cz