Golf

GOLF HOME   |   Sporting Zeleneč   |   Tour 2019

Golf

Mstětice 6.4.2019

První turnaj roku bývá vždy nabitý energií. Řada hráčů ještě letos moc her odehraných neměla, počasí vypadalo zase přívětivě a i hřiště se proti minulým rokům na začátek sezóny výrazně zlepšilo.
Dorazilo 28 hráčů a musím na tomto místě poděkovat, že fotografům dopřáli prostor na krásné fotky při hře v bunkrech. Písek létal na všechny strany, míčky se několikrát vrátily pod nohy hráče a zaslechl jsem i nejedno nepěkné slůvko.
Blahopřeji vítězům a také Honzovi, který se poprvé v životě dostal na single handicup po nasbírání 44 stablefordových bodů. Na jiném turnaji by asi něco vyhrál, tady si jakožto pořadatel užil jen vašeho potlesku. No nic, je to jeho vyloženě netaktická chyba.
Velmi se omlouvám všem, kterým otravoval radost ze hry maršál na hřišti.

Výsledky turnaje

V kategorii Mistři (0-17,4) stupně vítězů obsadili Ondra Pospíšil, Míša Záhumenská a Mirek Kaplan. Za Ondru cenu převzala Raduuu, tak ho na fotkách z vyhlášení nehledejte (omlouval se, že musí z rodinných důvodů odjet před vyhlášením výsledků).
Jan Veselý a Martin Záhumenský hrají bez nároku na umístění v této kategorii na jednotlivých turnajích.

Podrobné výsledky této kategorie najdete zde.

13KAPLAN Vlastimil22

Blahopřejeme vítězům kategorie Machři, kde byli nejlepší Aleš Harant, Eva Hrabánková a Honza Bartůněk.