GOLF HOME   |   Sporting Zeleneč   |   Tour 2018

Golf

Mladá Boleslav 13.10.2018

Výsledky turnaje

V kategorii Mistři (0-18,0) stupně vítězů obsadili Tomáš Vlasák, Karel Jarolímek a Mirek Kaplan.
Jan Veselý a Martin Záhumenský hrají bez nároku na umístění v této kategorii na jednotlivých turnajích.

Podrobné výsledky této kategorie najdete zde.

15SCHMIEDT Milan20

Blahopřejeme vítězům kategorie Machři, kde byli nejlepší Eva Hrabánková, Jirka Jindra a Štěpánka Kasandová.

12MACHKOVÁ Jitka20

Vložené soutěže ovládli Mirek Kaplan (Longest drive muži), Luďka Kvízová (Longest drive ženy) a Silva Nácovská (Nearest to the pin).

V rámci boje o kopyto dne cenu získal Vlasta Kaplan za své vystoupení, kdy hned na prvním odpališti nepřestřelil červené kameny a na poslední jamce utopil 3 míče v jezeře, aniž se dostal na grýn.

Open Mistrovství Sportingu Zeleneč

Dnešní turnaj se hrál zároveň jako otevřené mistrovství klubu na rány bez vyrovnání. Poprvé v historii došlo k obhajobě vítězství, i letos zvítězil Martin Grňa.