GOLF HOME   |   Sporting Zeleneč   |   Tour 2018

Golf

Kotlina Terezín 22.9.2018

Výsledky turnaje

V kategorii Mistři (0-16,0) stupně vítězů obsadili Pavel Hruška, Tomáš Vlasák a Silvia Nácovská.
Jan Veselý a Martin Záhumenský hrají bez nároku na umístění v jednotlivých turnajích.

Podrobné výsledky této kategorie najdete zde.

7VESELÝ Jan17

Blahopřejeme vítězům kategorie Machři, kde byli nejlepší Radim Malina, Jan Bartůněk a Milan Bartůněk.

8HRABÁNKOVÁ Eva18

Vložené soutěže ovládli Radim Malina (Longest drive muži), Míša Záhumenská (Longest drive ženy) a Milan Bartůněk (Nearest to the pin).

V rámci boje o kopyto dne měl soutěžní výbor velmi těžkou práci, protože bylo poměrně hodně adeptů na tuto cenu. Honza nakonec nevyhrál jen proto, že coby pořadatel rád poskytl tuto poctu jiným. Nicméně jeho 17 stbl bodů okořeněných pěti utopenými míčky na tříparové jamce číslo 17 stojí za zaznamenání. Nakonec tedy za nepřekonání hranice hanby tuto cenu získala Eva Hrabánková. Ale všechny pobavila její upřímná radost, že přestože nehrála nic moc, tak stejně hrála líp než Honza.

Fotografie z turnaje jsou k dispozici zde. Autorkou je Jitka Vlasáková, které tímto děkujeme.

Sporting Zeleneč, z.s. | Sídlo: Kopretinová 895, 250 91 Zeleneč.