GOLF HOME   |   Sporting Zeleneč   |   Tour 2018

Golf

Grabštejn 8.9.2018

Výsledky turnaje

V kategorii Mistři (0-18,0) stupně vítězů obsadili Karel Jarolímek, Milan Bartůněk a Jan Taraba.
Jan Veselý a Martin Záhumenský hrají bez nároku na umístění v jednotlivých turnajích.

Podrobné výsledky této kategorie najdete zde.

11FUČÍK Martin21

Blahopřejeme vítězům kategorie Machři, kde byli nejlepší Jan Bartůněk, Daniela Kurková a Roman Janyš.

12JANYŠOVÁ Ivana24

Vložené soutěže ovládli Tomáš Vlasák (Longest drive muži - cca 310 metrů), Eva Hrabánková (Longest drive ženy) a Milan Bartůněk (Nearest to the pin).

Kopyto dne získal Martin Fučík za 21 stbl bodů v kategorii mistrů a nepřestřelená červená odpaliště.

Fotografie z turnaje jsou k dispozici zde. Autorkou je Jitka Vlasáková, které tímto děkujeme.

Sporting Zeleneč, z.s. | Sídlo: Kopretinová 895, 250 91 Zeleneč.