GOLF HOME   |   Sporting Zeleneč   |   Tour 2018

Golf

Česká LípaČeská Lípa, 16.6.2018

Výsledky turnaje

V kategorii Mistři (0-20,0) stupně vítězů obsadili Josef Hrabánek, Mirek Kaplan a Karel Jarolímek. Omlouváme se, při vyhlašování jsme uvedli mírně jiné pořadí. Recepce omylem zpracovala dva hráče, kteří hráli z bílých odpališť, jako by hráli ze žlutých. Při vyhlášení jsme u nich měli méně bodů, než kolik měli správně mít. Speciálně se omlouváme Mirkovi Kaplanovi, který překonal hranici singl hendikepu a nemohl to s námi pořádně oslavit.
Jan Veselý a Martin Záhumenský hrají bez nároku na umístění v jednotlivých turnajích.

Podrobné výsledky této kategorie najdete zde.

11VESELÝ Jan28

Blahopřejeme vítězům kategorie Machři, kde byli nejlepší Radim Malina, Radka Katsarosová a Milan Bartůněk.

10KAPLANOVÁ Martina28

Vložené soutěže ovládli Luděk Demín (Longest drive muži), Jitka Machková (Longest drive ženy) a Jirka Machka (Nearest to the pin).

Kopyto dne získal Vlasta Kaplan za neúspěšný průchod průsekem mezi stromy přes potok na jamce číslo 16 - dvakrát o strom do potoka, následovaný autem a prohlášením "já to radší škrtnu". Speciální blahopřání si vysloužil Jirka Babor za eagle také na jamce číslo 16.

Fotografie z turnaje jsou k dispozici zde. Autorkou je Jitka Vlasáková, které tímto děkujeme.

Sporting Zeleneč, z.s. | Sídlo: Kopretinová 895, 250 91 Zeleneč.