GOLF HOME   |   Sporting Zeleneč   |   Tour 2018

Golf

BarboraBarbora, 26.5.2018

Výsledky turnaje

V kategorii Mistři (0-20,0) stupně vítězů obsadili Zdeněk Sedmík, Josef Hrabánek a na třetím místě dva hráči: Mirek Kaplan a Pavel Koudelka.
Jan Veselý a Martin Záhumenský hrají bez nároku na umístění v jednotlivých turnajích.

Podrobné výsledky této kategorie najdete zde.

12BOBEK Roman18

Blahopřejeme vítězům kategorie Machři, kde byli nejlepší Jan Bartůněk, Milan Bartůněk a Martina Kaplanová.

15BOBKOVÁ Simona19

Vložené soutěže ovládli Josef Hrabánek (Longest drive muži), Míša Záhumenská (Longest drive ženy). Nearest nebyl vyhlašován - nikdo se na green podle všeho netrefil ...

Kopyto dne získal Radim Malina - po drajvu se mu míček vrátil o strom, takže nepřestřelil ani vlastní žluté odpaliště.

Fotografie z turnaje jsou k dispozici zde. Autorkou je Jitka Vlasáková, které tímto děkujeme.

Sporting Zeleneč, z.s. | Sídlo: Kopretinová 895, 250 91 Zeleneč.