GOLF HOME   |   Sporting Zeleneč   |   Tour 2018

Golf

MstěticeMstětice, 7.4.2018

Po dlouhé a protivné zimě zahajujeme sezónu za krásného slunečného dne ve Mstěticích. Škoda, že hodně fouká vítra a značně ovlivňuje hru.

Na turnaji jsme využili bezezbytku zázemí místní restaurace, která pro nás připravila bagenty do hry, skvělou škavrkovou pomazánku a horký čaj po deváté jamce i oběd (nebo spíš večeři) na závěr dne.

K vidění byla celá řada skvělých ran, ale také neuvěřitelné kiksy. Asi to můžeme přičíst na vrub začátku sezóny, vždyť ještě před pár týdny byly teploty hluboko pod bodem mrazu a tak se pro mnohé opravdu jednalo o zahájení seźony.

Děkujeme všem za účast a dobrou náladu, že až na naprosté výjimky všichni vydrželi do konce vyhlašování výsledků a že jsme si to všichni užili. Těšíme se na vás příště, už 21.4. v Poděbradech.

Výsledky turnaje

V kategorii Mistři (0-18,0) stupně vítězů obsadili Martin Grňa, Štěpán Bečvář a Michaela Záhumenská.
Jan Veselý a Martin Záhumenský hrají bez nároku na umístění v jednotlivých turnajích.

Podrobné výsledky této kategorie najdete zde.

19RAJMONT Matouš---

Blahopřejeme vítězům kategorie Machři, kde byli nejlepší Eva Michalcová, Milan Bartůněk a Jiří Klíma.

16KAPLAN Vlastimil20

Vložené soutěže ovládli Štěpán Bečvář (Longest drive muži) a Gabča Cimburková (Longest drive ženy i společný Nearest to the pin).

Kopyto dne získal Jiří Machka za úžasný drajv na jedničce, když nepřestřelil asi ani modrá odpaliště

Fotografie z turnaje jsou k dispozici zde. Autorkou je Jitka Vlasáková, které tímto děkujeme.

Sporting Zeleneč, z.s. | Sídlo: Kopretinová 895, 250 91 Zeleneč.