Pokud chcete dostávat informace o dalších chystaných akcích a nemáme vás dosud v adresáři, pošlete nám prosím svůj email

Milujeme Itálii

Obchod all4golf.cz Časopis ForGolf.cz Golf Indor Club Prague Golfcourses.cz

SlapySlapy, 1.10.2016

Osmý turnaj naší Golfové tour 2016 jsme odehráli na Slapech.

Ranní mlha nám posunula začátek turnaje o 20 minut, ale nakonec jsme většinu doby chodili po hřišti za krásného slunečného počasí optimálního pro golfík. Hřiště bylo krásně připravené, jen místy byly znát následky nočního deště. Ale jinak jsme si užívali krásně rychlých grýnů a přívětivě posekaných ploch mimo ferveje. Jen sjezdovka na závěr (tedy osmnáctá jamka) jako obvykle trestala většinu hráčů fyzicky i herně - i když se našli borci, kteří s úsměvem přinesli z téhle jamky par.

Děkujeme ještě jednou všem za účast, těšíme se na setkání v Benátkách v sobotu 15.října.

Výsledky turnaje

V kategorii Mistři (0-18) stupně vítězů obsadili Pepa Hrabánek, Mirek Kaplan a Jirka Machka.
Jan Veselý a Martin Záhumenský hrají bez nároku na umístění v jednotlivých turnajích, ale body do celkové tour se jim započítávájí.

Podrobné výsledky této kategorie najdete zde.

11Záhumenský Martin28

Blahopřejeme vítězům kategorie Machři, kde byli nejlepší Adam Vlček, Honzík Valdauf a Vlasta Kaplan.