Pokud chcete dostávat informace o dalších chystaných akcích a nemáme vás dosud v adresáři, pošlete nám prosím svůj email

Milujeme Itálii

Obchod all4golf.cz Časopis ForGolf.cz Golf Indor Club Prague Golfcourses.cz

YpsilonMladá Boleslav, 27.8.2016

Šestý turnaj naší Golfové tour 2016 jsme odehráli v Mladé Boleslavi.

I tentokrát se nám údržba hřiště postarala o zábavu a dva dny před turnajem vypískovala grýny. Protože jsme hráli turnaj mezi jednotlivými koly mistrovství klubu ve hře na rány, moc tomu nerozumím. Naštěstí pískování bylo rozumné a i když hru znepříjemnilo, nebo to až tak kritické, aby se patovat nedalo - ale všichni se těšíme na hřiště, kde si budeme moci spravit náladu ...

Počasí nám tentokrát přineslo slunečnou oblohu bez mráčku, teploty nad 30 stupňů a občasný vánek byl velmi vítaný. Naštěstí nebylo žádné dusno, ale i tak jsme se většinou těšili do stínu ke klubovně.

Za zvláštní zmínku dnes stojí výkon Mirka Kaplana, který zahrál 47 stbl bodů a konečně se dočkal svého vytouženého zlepšení. Jako perličku přidal i nejdelší drajv na jamce č.15. A aby toho nebylo málo, ještě v tombole vyhrál lahev vína. Prostě někdy se to tak hezky povede ...

Speciální cenu do tomboly darovala Daniela - balík přebytků ze zahrádky plný zdravých vitamínů si domů odnesl Jirka Machka.

Děkujeme všem za účast, těšíme se na setkání v Terezíně 17.září.

Výsledky turnaje

V kategorii Mistři (0-18) stupně vítězů obsadili Lukáš Schovánek, Jiří Bolehovský a Jiří Machka.
Jan Veselý a Martin Záhumenský hrají bez nároku na umístění v jednotlivých turnajích, ale body do celkové tour se jim započítávájí.

Podrobné výsledky této kategorie najdete zde.

8Oliva VladimírSCR

Blahopřejeme vítězům kategorie Machři, kde byli nejlepší Mirek Kaplan, Michal Vlasák a Vlasta Kaplan.