Pokud chcete dostávat informace o dalších chystaných akcích a nemáme vás dosud v adresáři, pošlete nám prosím svůj email

Naši partneři

Milujeme Itálii

Obchod all4golf.cz Časopis ForGolf.cz Golf Indor Club Prague Golfcourses.cz

BarboraBarbora, 25.6.2016

Čtvrtého trunaje naší Golfové tour 2016 se zúčastnilo 20 hráčů rozdělených do dvou kategorií. Jestli jsme až dosud měli štěstí na krásné počasí, tentokrát jsme si užili pravého opaku - kroupy velikosti pingpongového míčku, zoufalé ukrývání pod deštníky a v altánu na hřišti, evakuace na bugynách. To byl hezký závěr dne, kdy od rána bylo dusno jako v prádelně a teploty atakovaly čtyřicítku.

Protože všichni hráči odehráli jen 15 jamek, museli jsme poslední 3 jamky z výsledků škrtnout všem, abychom mohli vyhlásit výsledky. Ještě jednou se omlouváme za mírné zmatky během vyhlášení výsledků ...

Děkujeme všem za účast, přejeme hezké letní dovolené a těšíme se na setkání na Ypsilonce 20.srpna.

Výsledky turnaje

Blahopřejeme vítězům kategorie Mistři, kde stupně vítězů obsadili Josef Hrabánek, Daniela Kurková a Tomáš Vlasák. O pořadí Tomáše a Jiřího Machky rozhodl po dohodě soutěžního výboru nižší HCP Tomáše.
Jan Veselý a Martin Záhumenský hrají turnaje bez nároku na umístění v jednotlivých turnajích, ale body do celkové tour se jim započítávájí.

Podrobné výsledky této kategorie najdete zde.

0Veselý Jan22

Blahopřejeme vítězům kategorie Machři, kde byli nejlepší Pavla Orlovská (nováček naší tour), Jiří Jindra a Vlastimil Kaplan.