Golf

GOLF HOME   |   Sporting Zeleneč   |   Tour 2020

Golf

GOLF HOME   |   Sporting Zeleneč   |   Tour 2020

CZ GOLFGrabštejn, 05.09.2020 od 10:00

Kdo tu byl s námi vloni, tak už ví, že hřiště má 18 jamek a je zde neskutečně příjemná domácká atmosféra. Snad bude letos lepší počasí a hřiště bude mít prostor pro růst trávy.

Informace k turnaji

Pro nejlepší hráče jsou připraveny keramické trofeje a další ceny od našich partnerů. Start prvního flightu bude v 10:00 hodin, startujeme postupně z jamky číslo 1. Startovní listina bude vyvěšena zde nejpozději večer v 19:00 před turnajem.

Jako obvykle soutěžíme ve dvou společných kategoriích, Mistři a Machři (rozdělení do kategorií provedeme při přípravě startovní listiny před turnajem, aby v obou byl zhruba stejný počet hráčů). Dále vyhlašujeme Longest Drive (odděleně muži a ženy) a Nearest to the pin (společně).

Přihláška na turnaj

Přihlásit se na turnaj není možné přes servery teetime nebo ČGF. Turnaj je uzavřený pouze pro naše kamarády a známé. Pokud se chcete přihlásit, musíte přes náš formulář. Jestli máte ve svém okolí další pohodáře, které byste chtěli do naší party přidat, budeme rádi. Předejte jim prosím odkaz na tyto stránky - http://golf.sportingzelenec.cz
Prosíme nové hráče (především tedy kamarády našich kamarádů), aby při přihlašování uvedli do poznámky ke komu patří.

 
Turnaj:
Mailová adresa: *
Jméno: *
Příjmení: *
Registrační číslo ČGF: *
Aktuální HCP: (bude aktualizován před turnajem z ČGF)
Telefonní číslo:
Poznámka:
 
 

Pokud vám po přihlášení nepřišel mail s potvrzením, nebo se nevidíte v tabulce přihlášených hráčů na konci této stránky, prosíme kontaktujte pořadatele. Mohlo dojít k chybě v zadání mailové adresy, nebo může být přihlášení blokováno. Po vyčerpání kapacity turnajů bude přihlašování znemožněno - zkuste nám v tom případě napsat nebo zavolat, nějak to zkusíme zařídit ;-)

Popis hřiště

Hřiště leží v klidné lokalitě dvacet kilometrů od Liberce v katastru obce Chotyně. Lehce zvlněné hřiště není až tak snadnou procházkou – třeba jen dostřelit na green tříparů dlouhých 181 a 192 metrů je výzvou i pro hodně „dlouhé“ hráče. Od roku 2017 má hřiště 18 jamek, pro většinu hráčů se bude jednat o výraznou změnu. Díky dálnici se sem cesta výrazně zjednodušila a zrychlila pro většinu hráčů z Prahy, tak se tu na vás těšíme.

Obrázek hřiště

Detailní plánky jednotlivých jamek s možností náplánovat si hru a vytisknout birdie kartu je k dispozici na serveru GolfDigest.cz

Termín a způsob startu

Turnaj se uskuteční 05.09.2020, startujeme postupně z jamky číslo 1 od 10:00. Startovní listina bude zveřejněna zde večer v cca 19:00. Registrace na recepci hřiště od 09:00 u organizátorů turnaje.

Poplatky

Kompletní cena za turnaj činí 1000 Kč. Hráči s volnou hrou platí 400 Kč (400 Kč startovné, peníze navíc dáváme hřišti za zpracování výsledků). V ceně startovného je svačinu do bagu, míče na driving, oběd po hře, zpracování výsledků, ceny pro vítěze. Úhrada je možná před začátkem turnaje na recepci hřiště. Ceny nevyzvednuté v den turnaje jsou po předchozí dohodě k vyzvednutí u organizátorů.

Pokud máte na hřiště volný vstup v rámci klubu, můžete ho čerpat, pak zaplatíte pouze startovné (na některých hřištích chtějí poplatek 100Kč za zpracování výsledku, upřesnění na serveru ČGF v detailu turnaje).

Organizace hry

Hraje se 18 jamek podle platných Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF a Místních pravidel hřiště. Hraje se na úpravu HCP. Zařízení pro měření vzdáleností jsou povolena. Buggy povoleny nejsou, s výjimkou schválení soutěžním výborem ze zdravotních důvodů. Hraje se z odpališť dle handicapů jednotlivých hráčů, jak jsou doporučena vedením resortu. Pokud není uvedeno, muži HCP do 12.0 hrají z bílých, 12.1 - 54 ze žlutých. Ženy do HCP 12.0 z modrých, 12.1 - 54 z červených.

Podmínky účasti

Účastnit turnaje se mohou členové České golfové federace, s aktivním HCP, na základě registrace do turnaje u organizátorů. Turnajů se mohou zúčastnit i hráči s neaktivním HCP, avšak bez nároku na výhru a umístění. Podmínkou účasti je uhrazení poplatků před zahájením hry.

Pořadí v turnaji

Hraje se na stableford body, vítězí hráč s nejvyšším počtem bodů v dané kategorii. V případě shodného počtu bodů rozhoduje lepší výsledek na posledních 9,6,3 jamkách (podle vyhodnocení serveru ČGF). Prosíme v případě, že nemáte šanci uhrát žádné body, o zvednutí míčku, nedohrávání jamky a tím urychlení hry.

Složení flightů

Budeme se snažit vyhovět, pokud nám napíšete požadované složení flightu. Nicméně si vyhrazujeme možnost flighty změnit v případě potřeby. Požadavek na flight nám můžete napsat mailem na golf@sportingzelenec.cz nejpozději do 12:00 den před turnajem.

Ředitel soutěže a Soutěžní výbor

Ředitelem soutěže je Jan Veselý. Soutěžní výbor tvoří Jan Veselý, Jiří Jindra a Martin Záhumenský. V případě nejasností je nutné vše řešit s členy výboru před odevzdáním výsledků ke zpracování.

Seznam přihlášených hráčů a hráček

JménoHCPČGF číslo
1.  Jindra Jiří0942674
2.  Souckova Alena0681045
3.  Stibůrek Petr24.30943478
4.  Záhumenský Martin11.60680830

Pro případné odhlášení z turnaje kontaktujte organizátory, nebo můžete použít odkaz, který máte v mailu s potvrzením vaší přihlášky.

Kde najdeme hřiště

Adresa hřiště: Žitavská 155, Chrastava 463 31

 

Sporting Zeleneč, z.s. | Sídlo: Kopretinová 895, 250 91 Zeleneč.
email: info@sportingzelenec.cz | mobil: 604 230 769 | http://www.sportingzelenec.cz